Výhody předokenních rolet
 

Pojďte se s námi podívat, jaké jsou vlastně výhody předokenních rolet.

 

Tepelná izolace

 
Roletou, kterou stáhnete v noci, můžete izolovat sklo a tak v zimě ušetřit 15 až 30% nákladů na vytápění. 
 

Zabezpečení domu


Stažené předokenní rolety zajišťují Váš dům proti vloupání. Součástí pohonu předokenních rolet je zpětná brzda, která zabraňuje násilnému vytažení rolet. 
V noci, když jste mimo domov, tak rolety simulují svým naprogramovaným pohybem, že jste doma.
 

Ochrana před sluncem a světlem

 
Při horkých slunných dnech stačí stáhnout předokenní rolety a již se nemusíte bát úmorného vedra v místnosti. Venkovní roleta se rozpálí sluncem a ochlazuje se venku a tím neproniká dovnitř. Na rozdíl od vnitřních žaluzií, které se sluncem rozpálí, ale teplo Vám sálá dál do místnosti.
Při úplném zatažení předokenních rolet se dá v místnosti vytvořit úplná tma, což ocení hlavně lidé, kteří mají rádi na spaní absolutní tmu.
 

Zvuková izolace

 
Zvukovou izolaci ocení nejen lidé, kteří bydlí poblíž frekventované silnice, ale i lidé kteří mají hlučné sousedy či štěkající psy v okolí. Předokenní rolety dokážou snížit nežádoucí hluk o 8 - 10 decibelů. Odměnou je pro všechny v domě klidný a nerušený spánek.


Ochrana před hmyzem

Pokud máte v okolí nežádoucí hmyz a trávíte noci bojem s komáry, tak venkovní rolety vyřeší i tento problém díky kombinaci s roletovou sítí proti hmyzu, která může být integrovaná v roletové schránce.
 

Ochrana soukromí

 
Předokenní rolety vás ochrání před zvědavými pohledy zvenčí. Po zatáhnutí rolet Vám do Vašeho soukromí nikdo neuvidí, i když bydlíte na hlavní silnici v prvním patře.
 

Jednoduché a pohodlné ovládání

 
Většina výrobců předokenních rolet nabízím nejen ruční ovládání, ale také ovládání motorové. U motorového ovládání stačí pouze stisknout tlačítko a můžete libovolně zatahovat a vytahovat rolety po celém domě dle Vaší libosti. Můžete si také nastavit automatické ovládání rolet pomocí časovacího programu. Hitem posledních let jsou motory s integrovaným přijímačem radiového ovládání, které umožní měnit libovolně ovládací skupiny rolet.
 

Předokenní rolety pro každého

 
Venkovní rolety se nemusí instalovat jen na nové stavby, ale je možné je montovat i při výměně oken nebo i do již stávajících oken. K roletám si nemusíte tedy kupovat nový dům.
 

Vkusný doplněk fasády

 
V dnešní době je možné u výrobců rolet objednat snad všechny možné barevné varianty předokenních rolet a proto se z rolet stává vkusný a praktický doplněk domu. S roletami je dům prostě cool.

 

Diskusní téma: Výhody rolet

why does cialis cause back pain CHAVA

Datum: 13.12.2020 | Vložil: Uploalk

sildenafil 100mg Mefsbene [url=https://bansocialism.com/]cialis for sale[/url] Stagma Ginseng

Přidat nový příspěvek